28 квітня Володимир Путін уперше прокоментував серію успішних атак на нафтопереробний завод у Туапсе. Він заявив, що конфлікт набув більш жорсткого характеру, а дії України нібито є "екстремістськими". Про це повідомляють росЗМІ.
Попри спроби переконати внутрішню аудиторію у контрольованості ситуації, очільник Кремля був змушений визнати, що російські стратегічні об'єкти перебувають у зоні ризику через постійні нальоти безпілотників.
"Ми фіксуємо, що конфлікт переходить у жорсткішу фазу. Застосовуються радикальні та екстремістські методи. Київський режим і його покровителі фактично вдаються до терористичних дій. Причини цього зрозумілі — вони не можуть зупинити просування наших військ, наших хлопців на лінії бойового зіткнення… Щодня втрачають території", — заявив Путін.
Коментуючи наслідки ударів для російської економіки, диктатор намагався запевнити, що критичної шкоди наразі немає. Проте він відкрито визнав, що Росія не може повністю захистити свою інфраструктуру від українських дронів, назвавши ці загрози постійним фактором ризику для промисловості.
"Незважаючи на це, хочу зазначити: критичних загроз наразі немає, хоча ризики залишаються", — підсумував російський очільник.
Як повідомляли Українські Новини, 20 квітня жителі Туапсе поскаржилися на "нафтовий дощ", який випав у місті на тлі масштабної пожежі після атаки БпЛА.
Пізніше Генштаб підтвердив повторне ураження НПЗ у російському Туапсе.
А 24 квітня російські ЗМІ написали, що Туапсе загрожує зрив туристичного сезону через забруднення моря та берега в результаті атаки дронів по НПЗ.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.