Сьогодні, 28 квітня, російські військові атакували безпілотниками місто Конотоп Сумської області. Пошкоджено будинки, лікарня, адміністративні приміщення, об'єкт цивільної інфраструктури. П'ятеро працівників підприємства отримали поранення.
Про це повідомляє ГУ ДСНС у Сумській області та глава Сумської ОВА Олег Григоров.
За даними рятувальників, у Конотопі зафіксовані влучання на трьох локаціях. Пошкоджено приватні житлові будинки, приміщення лікарні, адміністративні приміщення, об'єкт цивільної інфраструктури та автомобілі. Виникли пожежі, всі осередки горіння ліквідовано.
Фото: ДСНС Сумщини
Зазначається, що через загрозу з неба, фахівці ДСНС тимчасово призупиняли роботи.
Також відомо про 5-х травмованих унаслідок обстрілу.
Очільник ОВА повідомив, що пʼятеро цивільних, що постраждали від атаки по Конотопській громаді, – це працівники місцевого підприємства.
"Четверо постраждалих – у стані середньої тяжкості. Медики надають їм усю необхідну допомогу. Ще один постраждалий уже перебуває на амбулаторному лікуванні", – додав Григоров.
Фото: ДСНС Сумщини
Як повідомляли Українські Новини, також російські терористичні війська запустили на Київ безпілотники, у столиці працювали сили протиповітряної оборони.
Крім того, російські терористичні війська зранку обстріляли місто Чугуїв Харківської області, внаслідок чого загинули двоє людей.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.