Зранку 9 квітня росіяни здійснили атаку по автозаправній станції в Сумській області, постраждали двоє її працівників.
Про це повідомив очільник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров.
Ворог атакував АЗС у Глухівській громаді області. Від атаки російського безпілотника пошкоджено будівлю та щонайменше один цивільний автомобіль.
Крім того, постраждали двоє людей – працівники цієї АЗС. 37-річний чоловік і 53-річна жінка отримали необхідну медичну допомогу, вони лікуватимуться амбулаторно.
Наразі всі наслідки атаки уточнюються.
Як повідомляли Українські Новини, внаслідок обстрілу країною-агресором Росією серйозні пошкодження отримав енергетичний об'єкт ДТЕК в Одеській області.
Зранку стало відомо, що в Україні 9 квітня в усіх регіонах запровадять обмеження електропостачання через складну ситуацію в енергосистемі.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.