• Новини
  • Суспільство
  • В Одесі генератори зі Словаччини привезли до житлового будинку, зробили фотосесію з ним та відвезли назад
38866

В Одесі генератори зі Словаччини привезли до житлового будинку, зробили фотосесію з ним та відвезли назад

Фото: Одеська МВА.
Фото: Одеська МВА.

В Одесі енергетичне обладнання, передане Словаччиною в якості гуманітарної допомоги, привезли у двір житлового будинку, де немає світла після російських ударів, зробили фотосесію з ним та відвезли в невідомому напрямку.

Як пише одеське видання "Думська", ці дії викликали питання у місцевих жителів.

Йдеться про енергетичне обладнання, яке було закуплено на кошти жителів Словаччини — сім генераторів і дві зарядні станції. В Україну його привезла словацька організація ADRA.

Частину обладнання привезли до одного з будинків у житловому комплексі "Чудо-місто", але не для того, щоб підключити мешканців, які залишаються без світла після ударів окупантів по об’єктах енергетики. Представники міської влади та організації ADRA зняли відео, зробили кілька фотографій та вивезли обладнання.

РЕКЛАМА

Мешканці будинку не зрозуміли, що то була за фотосесія. Фото: Думська.Мешканці будинку не зрозуміли, що то була за фотосесія. Фото: Думська.

Мешканці будинку не зрозуміли, що то була за фотосесія. Фото: Думська.Мешканці будинку не зрозуміли, що то була за фотосесія. Фото: Думська.

Начальник Одеської міської військової адміністрації Сергій Лисак опублікував пост у своєму офіційному Telegram-каналі. У ньому він показав обладнання, доставлене зі Словаччини, заявивши, що воно буде використано для забезпечення електропостачання житлових будинків, дитячих садків та шкіл Одеси.

Як пише "Думська", пізніше в мерії заявили, що генератори та зарядні станції вивезли для проведення "ходових випробувань". Після цього, найпотужніший генератор привезуть для забезпечення електропостачання будинків в ЖК "Чудо-місто". Решта будуть передані соціальним об’єктам Одеси.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, в ніч з 21 на 22 лютого армія країни-агресора Росії атакувала об’єкти енергетики в Одеській області. Удари окупантів призвели до значних пошкоджень інфраструктури.

А в ніч на 21 лютого окупанти запустили по Одесі ударні безпілотники. Ціллю атаки стали об’єкти міської інфраструктури та житлові будинки.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.