• Новини
  • Війна
  • Бригада ДТЕК потрапила під ворожий обстріл на Донеччині
3012

Бригада ДТЕК потрапила під ворожий обстріл на Донеччині

ДТЕК. Фото: dtek
ДТЕК. Фото: dtek

Країна-агресор Росія обстріляла енергетиків, що поверталися після проведення ремонтних робіт на Донеччині. Про це у Telegram-каналі повідомила група ДТЕК у вівторок, 3 лютого.

Зранку енергетики поверталися на базу після заміни опори, коли поряд із трактором вибухнув ворожий БПЛА. Внаслідок атаки поранення отримав водій. Наразі він перебуває у лікарні, загрози його життю немає.

"Ми на постійному зв'язку з колегою та надаємо всю необхідну допомогу. Техніку пошкоджено, але роботи не зупиняються. Попри небезпеку, енергетики продовжують 24/7 ліквідовувати наслідки обстрілів. Світло тримається", - йдеться у повідомленні.

Фото: telegram/dtek_uaФото: telegram/dtek_ua

Як писали Українські Новини, компанія ДТЕК повідомила, що нічна атака Росії 3 лютого стала наймасштабнішим ударом по українській енергосистемі з початку року.

РЕКЛАМА

3 лютого президент Володимир Зеленський заявив, що країна-агресор Росія прицільно била по об'єктах енергетики

Російські війська вдев'яте атакували теплоелектростанції ДТЕК.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.