Країна-агресор Росія обстріляла енергетиків, що поверталися після проведення ремонтних робіт на Донеччині. Про це у Telegram-каналі повідомила група ДТЕК у вівторок, 3 лютого.
Зранку енергетики поверталися на базу після заміни опори, коли поряд із трактором вибухнув ворожий БПЛА. Внаслідок атаки поранення отримав водій. Наразі він перебуває у лікарні, загрози його життю немає.
"Ми на постійному зв'язку з колегою та надаємо всю необхідну допомогу. Техніку пошкоджено, але роботи не зупиняються. Попри небезпеку, енергетики продовжують 24/7 ліквідовувати наслідки обстрілів. Світло тримається", - йдеться у повідомленні.
Фото: telegram/dtek_ua
Як писали Українські Новини, компанія ДТЕК повідомила, що нічна атака Росії 3 лютого стала наймасштабнішим ударом по українській енергосистемі з початку року.
3 лютого президент Володимир Зеленський заявив, що країна-агресор Росія прицільно била по об'єктах енергетики.
Російські війська вдев'яте атакували теплоелектростанції ДТЕК.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.