Країна-агресорка Росія намагатиметься посилювати тиск на фронті як мінімум до весни. Таку думку озвучив керівник Центру протидії дезінформація про РНБО Андрій Коваленко у своєму Telegram-каналі.
"Ворог намагатиметься посилювати тиск на фронті в лютому, як на Сході, так і на інших ділянках, але плани росіян відомі заздалегідь і вони не досягнуть цілей. Активно воювати росія спробує мінімум до весни", - написав він.
Нагадаємо, раніше Зеленський офіційно прокоментував можливість запровадження енергетичного перемир'я, наголосивши на відсутності будь-яких прямих домовленостей із російською стороною.
29 січня Трамп заявив, що попросив Путіна, щоб РФ тиждень не завдавала ударів по Києву та інших великих українських містах.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.