На Черкащині війська РФ атакували критичну інфраструктуру, наразі перекрито рух греблею ГЕС. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець в Telegram.
За його словами, уламками збитої ракети пошкоджено багатоповерхівку в Каневі. За попередніми даними, травмована людина.
"Через ворожі атаки маємо наслідки для інфраструктури області. Зокрема, уламками збитої ракети пошкоджено багатоповерхівку в Каневі. За попередніми даними, одну людину травмовано. Ворог також цілив по критичній інфраструктурі. Наразі перекрито рух греблею ГЕС. Необхідні служби працюють", - говориться у повідомленні.
В ніч з 9 на 10 жовтня армія окупантів атакувала Україну, застосувавши ударні безпілотники та ракети різного типу. Як заявила міністр енергетики Світлана Грінчук, ціллю повітряної атаки стали об’єкти енергетичної інфраструктури.
На момент публікації новини відомо, що сильному удару зазнав Київ. В результаті обстрілу лівий берег столиці залишився без світла та води. Також міський метрополітен був змушений змінити графік руху поїздів.
Неспокійно цієї ночі було також у Дніпропетровській області. Під час атаки росіян вибухи пролунали в Дніпрі, Кам’янському та поблизу Кривого Рогу.
Пізніше в "ДТЕК Дніпровські електромережі" повідомили, що частина Дніпропетровської області залишилася без світла через локальну аварію в мережі.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.