• Новини
  • Суспільство
  • У Львові почався опалювальний сезон, в дитсадках та медзакладах ввімкнули опалення
16265

У Львові почався опалювальний сезон, в дитсадках та медзакладах ввімкнули опалення

Опалення. Фото: Pixabay
Опалення. Фото: Pixabay

Сьогодні, 2 жовтня, у Львові розпочали опалювальний сезон, наразі опалення ввімкнули у дитячих садочках та медичних закладах. Про це повідомляє Львівська міська рада.

За інформацією диспетчерської служби ЛМКП "Львівтеплоенерго", станом на ранок 2 жовтня підприємство відновило подачу опалення до 11 бюджетних установ на основі листів-звернень. Серед них медичні установи і садочки.

Опалення отримують: 

  • "Львівська обласна клінічна лікарня" — вул. Чернігівська,7,
  • дошкільний навчальний заклад № 131 — вул. Антоновича, 109,
  • дошкільний навчальний заклад № 38 — вул. Самчука, 21,
  • лікарня св. Луки Першого ТМО — вул. Навроцького, 23,
  • Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр — вул. Кубанська, 12,
  • лікарня св. Миколая Першого ТМО — вул. Орлика, 4,
  • лікарня св. Анни Першого ТМО (пологовий будинок) – вул. Мечникова, 8,
  • ВП "3‑тя міська лікарня" Другого ТМО (пологовий будинок) – вул. Раппопорта,
  • лікарня ім. Князя Лева Другого ТМО – вул. Ужгородська, 1,
  • Львівський обласний перинатальний центр — вул. Дж. Вашингтона, 6,
  • та хоспіс – вул. Котляревського, 53.

У департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР зазначають, що постійно моніторять прогноз погоди і, за необхідності, готові відновити опалення до всіх споживачів.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, частина Донецької області залишиться без опалення цієї зими. У яких громадах не буде тепла.

16 вересня, Кабінет Міністрів запропонував Верховній Раді встановити обов’язкове облаштування індивідуальних теплових пунктів у будівлях з централізованим опаленням.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.