Новини 2018-12-15T10:51:03+02:00
Україна обіграла Андорру 6:0

Українські футболісти неспішно атакували суперників, які всіма силами захищалися.

Українська збірна з футболу зберегла за собою другу позицію в групі 6 і вийшла в плей-офф.

Збірна України обіграла в гостях збірну Андорри з рахунком 6:0 і пройшла в плей-офф відбірного циклу чемпіонату  світу 2010 року з футболу, що пройде в ПАР.

Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі із Крейгом Томсоном (Шотландія).

Головний тренер збірної України Олексій Михайличенко випустив в основі воротаря Андрія Пятова, у захисті - Олександра Кучера, Тараса Михалика, Євгена Хачеріді та Ярослава Ракицького, у півзахисті - Олега Гусєва, Василя Кобіна, Сергія Назаренка, Андрія Ярмоленка й у нападі - Артема Мілевського й Андрія Шевченка.

Головний тренер збірної Андорри Давид Родріго випустив в основі воротаря Хосе Гомеса, у захисті - Крістіана Мартінеса, Хосе Айялу, Манейро, у півзахисті - Марка Пуйоля, Маноло Хіменеса, Марка Валеса, Андорру, Ліму, Санчеса й у нападі Фернандо Сільву.

Матч почався в спокійному темпі, Україна не форсувала подій, а андорці просто намагалися удержати свої ворота в недоторканності.

Однак незважаючи на заспокійливий темп гри, уже на 13-й хвилині українці створили перший небезпечний момент біля воріт Гомеса, коли після штрафного у виконанні Назаренка м'яч потрапив у штангу.

Після цього гра тривала в тому ж ритмі, Україна неспішно атакувала, а Андорра всіма силами захищалася.

Однак на 20-й хвилині Пятов ледве не створив сам собі проблеми, коли після нескладного удару Валеса випустив з уваги м'яч, і той ледве не закотився у ворота українців.

Але цей момент став скоріше виключенням, і вже на 22-й хвилині Україна відкрила рахунок у двобої.

Після невеликої метушні в штрафний андоррців, Гусєв п'ятою скинув м'яч на Шевченка, який з метрів восьми розстріляв ворота Гомеса. 0:1.

Україна створила ще кілька моментів у воріт Андорри, однак більше голів у першій половині гри не було.

Другий тайм пройшов при повній перевазі збірної України, що вилилося в підсумку в 5 м'ячів у ворота андоррців.

На 61-й хвилині Гусєв після передачі Назаренка ввійшов у штрафну й розстріляв ворота андоррців. 0:2.

На 69-й хвилині після подачі Назаренка, Ліма пробив головою у свої ворота. 0:3.

На 80-й хвилині молодий захисник Ракицький, який грав свій другий матч за збірну, шикарним ударом здалеку зробив рахунок 0:4.

На 81-й хвилині Євген Селезньов, який вийшов на заміну, вискочивши один на один з воротарем, після передачі Александра Алієва, який також вийшов на заміну, зробив рахунок 0:5.

На 83-й хвилині Ярмоленко після передачі все того ж Алієва розстріляв ворота андоррців і встановив остаточний рахунок у матчі - 0:6.

Таким чином, Україна зберегла за собою другу позицію в групі 6 і вийшла в плей-офф.

Найімовірнішими суперниками в стикових двобоях для української збірної можуть стати збірні Франції, Росії, Греції та Португалії.

Жеребкування плей-офф відбудеться в понеділок, 19 жовтня, у швейцарському Цюріху.

Нагадаємо, 10 жовтня збірна України в рамках відбірного турніру чемпіонату світу в Дніпропетровську обіграла збірну Англії з рахунком 1:0 і обійшла хорватів у боротьбі за друге місце в групі 6.