Станом на 9:30 14 квітня споживання електроенергії було на 18% нижчим, ніж у попередній робочий день — п'ятницю. Про це повідомляє пресслужба "Укренерго".
"Причина — суттєве потепління на всій території України. А також — ясна погода у більшості регіонів, що зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі", - йдеться у повідомленні.
Водночас українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.
"Сьогодні є необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час — з 10:00 до 17:00. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами у цей період", - додали енергетики.
Нагадаємо, в Україну йде впевнене весняне тепло — синоптики прогнозують суху, малохмарну погоду з поступовим підвищенням температури майже до +25 °С. Усе це завдяки малорухомому антициклону, що сформувався над Східною Європою.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.