12929

У групах піхоти РФ на Сумщині військових з КНДР не зафіксовано, - ОТУ "Сіверськ"

Військові не зафіксували присутності солдатів КНДР серед дрібних груп піхоти РФ, які намагаються проникнути вглиб Сумської області. Про це повідомив речник оперативно-тактичного угруповання військ "Сіверськ" Вадим Мисник в ефірі телемарафону.

За словами Мисника, Росія активно використовує дрібні групи піхоти (ДГП) для спроб проникнення на територію України. Водночас наразі відсутня інформація про участь військових з КНДР у таких групах.

"Тут слід розрізняти. ДРГ - це здебільшого спецпризначенці, вони ретельно готуються до своєї діяльності. Зараз ворог також використовує просто дрібні групи піхоти. Вони таким чином намагаються просто зайти на нашу територію, щоб закріпитися, накопичити сили і розширяти зону активних бойових дій. Але ж ми вираховуємо ці групи і максимально знищуємо їх. Наразі ми не маємо інформації (чи є серед них військові з КНДР - ред.). У нас не було затриманих і полонених", - зазначив він.

Нагадаємо, розвідка Південної Кореї зафіксувала, що КНДР розгорнула додаткові війська для підтримки війни держави-агресора.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, за даними ГУР МО України, країна-агресор Росія використовує на війні проти України або власну, або зброю північнокорейського походження, а іранської вже майже нема.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.