Експрем'єр Великої Британії Борис Джонсон різко звернувся до російського диктатора Володимира Путіна, нагадавши що більше немає російської імперії, та назвав його "й**им ідіотом".
Про це він висловився в інтерв'ю латвійському виданню Delfi.
"І я думаю, що найважливіше, що нам потрібно донести до Путіна, це те, що Росія більше не імперія і все скінчено. Знаєте, колись і в нас була імперія (у Великої Британії – ред.), це правда. У нас була імперія, яка була в сім разів більшою за Римську імперію. Це була найбільша імперія в історії світу. Сьогодні від неї практично нічого не залишилося", – сказав він.
Джонсон наголосив, що те, що робить Володимир Путін – архаїчно і варварськи, і "він повинен зрозуміти, що Естонія, Латвія, Литва - жодна з цих країн більше не є частиною Російської імперії, і те ж саме стосується України".
"Усе скінчено. Скін-че-но! Більше немає імперії, Володимире, ти й***ий ідіот (You f***ing idiot! – ред.) Вибачте за вираз. Але так воно і є", – вилаявся Джонсон.
Як повідомляли Українські Новини, раніше Джонсон заявив, що Володимир Путін не вдерся б в Україну, якби президентом США був би Дональд Трамп.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.