Президент Володимир Зеленський заявив, що хоче працювати напряму з новообраним президентом США Дональдом Трампом, тому що в його оточенні "лунають різні голоси".
Про це він сказав інтерв'ю Sky News.
Так, на запитання, що він думає про новообраного президента США, Зеленський відповів, що "ми повинні працювати з новим президентом", щоб "мати найбільшого прихильника".
"Я хочу працювати з ним безпосередньо, тому що в його оточенні лунають різні голоси. І саме тому ми не повинні [дозволити] нікому з оточення зруйнувати нашу комунікацію. Це не допоможе і буде деструктивним. Ми повинні спробувати знайти нову модель. Я хочу поділитися з ним ідеями і хочу почути його", – сказав він.
Відповідаючи на запитання, чи говорив український президент із Трампом, Зеленський сказав, що це було у вересні, коли він був у Нью-Йорку:
"У нас була розмова. Вона була дуже теплою, доброю, конструктивною... Це була дуже хороша зустріч, і це був важливий перший крок - тепер ми маємо підготувати кілька зустрічей".
Як повідомляли Українські Новини, тим часом в інтерв'ю Sky News Зеленський допустив, що Київ погодиться на заморозку війни, якщо неокупована частина України опиниться під захистом НАТО.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.