У тимчасово окупованому Бердянську Головне управління розвідки Міноборони України і рух опору провели успішну спецоперацію с підриву мосту. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на поінформоване джерело.
"В результаті успішних диверсійних дій підірвано залізничний віадук (міст), який розташований між будівлею Водоканалу та автомийкою на Східному проспекті", - йдеться в повідомленні.
Російські окупанти використовували міст для перевезення військових вантажів. Його знищення повністю паралізувало залізничне сполучення з Бердянськом.
"Як наслідок - неможливість довезення пально-мастильних матеріалів, зброї та боєприпасів для окупаційних сил у тимчасово окупованому українському місті. І хоча місцеві окупаційні ресурси й пропагандисти стверджують, що "всі мости стоять цілі", жодних фото нібито цілого мосту вони не демонструють", - розповів співрозмовник.
Про вибух мосту в тимчасово окупованому Бердянську повідомила міська військова адміністрація.
Як повідомляли Українські Новини, нещодавно у ГУР МО розкрили деталі спецоперації на півночі Харківщини.
Тоді завдяки спланованим та сміливим діям українські розвідники захопили батальйонний район оборони противника; знищили три мотострілецьких батальйони, загін "Шторм" та розвідувальну роту 7 окремого мотострілецького полку 11 армійського корпусу ЗС країни-агресорки РФ.
Також під час штурмових дій бійці Головного управління розвідки Міноборони взяли в полон росіян, що допоможе повернути з неволі українських захисників.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.