До початку повномасштабної війни в Донецькій області проживали 1,9 мільйона людей, а зараз в регіоні лише 340 тисяч жителів.
Про це в ефірі національного телемарафону повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.
"І люди їдуть майже щодня. На прикладі міста Покровськ: зараз там залишається 12 000 людей та 82 дитини. Було 46 000 людей та 3500 дітей. Понад 30 000 людей лише з міста Покровськ виїхали. Величезна кількість людей евакуйована. Але люди залишаються в містах також. На прикладі міста Торецьк: 1400 людей залишаються у місті та виїжджають дуже повільно", – розповів Філашкін.
Так, у Костянтинівці запровадили жорстку комендантську годину – з 15:00 до 11:00. Це і постійні обстріли спонукають людей покидати свої домівки.
"Обстановка там найскладніша. Ворог щодня обстрілює місто і балістичними ракетами, і керованими авіабомбами. Нині у місті залишаються 17 800 людей та 368 дітей. Місяць тому було понад 20 000 людей", – наголосив він.
Як повідомляли Українські Новини, протягом минулої доби, 7 жовтня, під обстрілами військових країни-агресора Росії перебували 15 населених пунктів Донецької області.
В Покровську залишаються 12 тис. людей, зокрема, 82 дитини, а у Костянтинівці –17,8 тис. людей, серед них – 368 дітей.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.