• Новини
  • Війна
  • РФ втратила запас боєприпасів на 2-3 місяці через удар по складу в Торопці, – естонська розвідка
2750

РФ втратила запас боєприпасів на 2-3 місяці через удар по складу в Торопці, – естонська розвідка

Вибух на складі в Торопці. Скріншот відео
Вибух на складі в Торопці. Скріншот відео

Унаслідок української атаки безпілотниками по складу у Торопці Тверської області РФ, що біля естонського кордону, держава-агресор втратила запас боєприпасів на 2-3 місяці.

Про це заявив керівник розвідувального центру Сил оборони Естонії (СОЕ) полковник Антс Ківісельг, передає ERR.

Так, Ківісельг розповів, що додаткові боєприпаси були перевезені потягом на склад незадовго до атаки. Після атаки боєприпаси на території складу здетонували разом з бункерами та складами.

"Здетонувало 30 000 тонн боєприпасів, а це 750 000 снарядів. Якщо взяти середній темп бойових дій, то Російська Федерація випускала 10 000 снарядів на тиждень. Тобто, це запас боєприпасів на два-три місяці. В результаті цієї атаки Росія зазнала втрат у боєприпасах, і ми побачимо вплив цих втрат на фронті в найближчі тижні", – сказав він.

РЕКЛАМА

Нагадаємо, у ніч на 18 вересня 107-й арсенал Головного ракетно-артилерійського управління (ГРАУ) в місті Торопець Тверської області зазнав атаки українських безпілотників.

Як повідомляли Українські Новини, за наявною інформацією, під Торопцем росіяни зберігали балістичні ракети "Іскандер-М" та KN-23. Також там знаходилися боєприпаси до реактивної артилерії та мінометів.

Унаслідок атаки на складі почалася масштабна пожежа, супроводжувана частими детонаціями боєприпасів. Унаслідок детонації боєприпасів на складі боєприпасів російської армії в місті Торопець Тверської області сталася серія землетрусів.

Шлейф від пожежі на складі під Торопцем виявився настільки великим, що його помітили з космосу.

РЕКЛАМА

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.