Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді збільшити фінансування у 2025 році Міністерства цифрової трансформації майже на 70% до 4,2 млрд гривень з 2,5 млрд у 2024 році. Про це йдеться законопроєкті № 12000 про держбюджет на 2025 рік, передають Українські Новини.
На керівництво та управління у сфері цифрової трансформації пропонується виділити 223 млн гривень (у 2024 – 223,4).
На електронне урядування – 951, 5 млн гривень ( у 2024 – 749, 3 млн).
На забезпечення функціонування Фонду розвитку інновацій - 2 986, 3 млн. гривень (у 2024 - 1 500 млн).
Як повідомляли Українськi Новини, Кабмін 14 вересня вніс на затвердження Ради держбюджет на 2025 рік.
Кабмін пропонує Раді зменшити фінансування Пенсійного фонду на 13% та збільшити фінансування Міноборони на 35%у 2025 році.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.