• Новини
  • Економіка
  • Наступні два роки Україні доведеться жити з дефіцитом електроенергії, - Центр досліджень енергетики
1223

Наступні два роки Україні доведеться жити з дефіцитом електроенергії, - Центр досліджень енергетики

Відключення світла. Фото: Укренерго
Відключення світла. Фото: Укренерго

Щонайменше наступні два роки Україні доведеться жити з дефіцитом електроенергії. І це буде просто нормальним станом для української енергосистеми. Про це повідомив директор Центру дослідження енергетики Олександр Харченко під час брифінгу.

Він зазначив, що зараз високовольтні мережі передачі електроенергії перебувають у значно кращому стані, ніж електростанції. Тому довготермінових загроз від мереж значно менше, ніж від виробництва електрики.

"Дефіцит потужності зберігатиметься навіть у тому випадку, якщо енергетики полагодять частину розбитих російськими атаками енергоблоків", - додав Харченко.

Нагадаємо, радник прем'єр-міністра України, член наглядової ради НЕК "Укренерго" Юрій Бойко сьогодні, 16 травня, заявив, що відключення електроенергії для населення, які розпочалися 14 травня 2024 року, триватимуть до серпня-вересня. А взимку дефіцит в енергосистемі буде навіть за високих температур.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українськi Новини, у четвер, 16 травня, з 00:00 в усіх регіонах України діють графіки погодинних відключень електроенергії.

Сайт YASNO не витримав напливу користувачів, які хотіли подивитися графік відключення світла.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.