Для батьків і вчителів відкривається "Школа онлайн-безпеки дітей"
Громадська організація "МІНЗМІН" прийняла рішення створити свій проєкт - "Школу онлайн-безпеки дітей" після того, як учасники Телекомпалати поділилися порадами, як мінімізувати інтернет-загрози для всіх інтернет-користувачів.
Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства цифрової трансформації України, передають Українські Новини.
Цей проєкт організований за сприяння Мінціфри і фінансової підтримки Міжнародного союзу електрозв'язку.
Зазначається, що "Школа онлайн-безпеки дітей" є освітнім проєктом для викладачів і батьків, які бажають убезпечити дітей від інтернет-загроз. Під час навчання, учасникам розкажуть, яким чином отримати максимальну користь від користування дітей інтернетом, які загрози чекають їх в онлайн-середовищі і як від них убезпечити свою дитину.
"Програма освітнього проєкту базується на рекомендаціях щодо захисту дітей в цифровому середовищі, видані в 2020 році Міжнародним союзом електрозв'язку - спеціалізованим агентством Організації Об'єднаних Націй", - йдеться в повідомленні.
За інформацією, оприлюдненою на сайті відомства, заняття будуть проходити на платформі ZOOM, за допомогою відеоконференцій. Тривалість курсу становитиме всього 4 дні з 14 по 17 грудня 2020 року. Щоденний початок відеоконференцій призначено на 17:00, кінець - на 18:30.
Учасникам, що відвідали не менше ніж три заняття, будуть видані сертифікати. Заняття в школі проходять на безкоштовній основі, проте кількість учасників обмежена - всього 50 осіб. Крім того, відбір відбуватиметься на основі мотивації зареєстрованих.
Раніше Українські Новини писали про те, що в Черкаській області дівчинка 11 років потрапила до лікарні з опіками через ігри "Підпали одного". Крім того, в липні Міністерство внутрішніх справ поінформувало про поширення нової небезпечної гри "Зникнути на 24 години".