Пункти пропуску на кордоні з Кримом відкриють з 15 червня

КПВВ Каланчак. Фото: nahnews.org

Після того, як 10 червня пункти пропуску в зоні проведення ООС відновили роботу, на кордоні з анексованим Росією Кримом Кабінет Міністрів вирішив відкрити контрольні пункти в'їзду-виїзду (КПВВ) з 15 червня.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передають Українські Новини.

"Сьогодні на позачерговому засіданні уряду було прийнято рішення про відновлення роботи всіх контрольних пунктів на адміністративному кордоні з тимчасово окупованим Росією Кримом і Севастополем. З 15 червня 2020 року буде відновлено роботу пунктів пропуску "Каланчак", "Чонгар" і "Чаплинка",- йдеться в ньому.

За словами віцепрем'єр-міністра, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова, проведено низку консультацій з постійним представником президента України в Автономній Республіці Крим, з представниками громадськості та міжнародними організаціями щодо ситуації на адміністративному кордоні з Кримом і результатом переговорів стало рішення про відновлення роботи пунктів пропуску.

РЕКЛАМА

Зазначається, що для громадян, які перетинають кордон, скасовується обов'язкова обсервація, однак обов'язковим залишається необхідність дотримання протиепідемічних вимог, зокрема контроль температури тіла і використання захисних масок і рукавичок.

Крім цього, всі, хто перетинає кордон, мають давати письмову згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу "Дій вдома".

Порушників цієї умови загрожує штраф до 17 тис. гривень.

Крім цього, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій ініціює звернення до командування операції Об'єднаних сил з метою зміни розкладу роботи пунктів пропуску в Донецькій і Луганській областях.

РЕКЛАМА

Пропонується дозволити перетинати кордон в ранкові та вечірні години, але з обов'язковим дотримання всіх протиепідемічних заходів.

Як повідомляли Українські Новини, бойовики блокували КПВВ "Маріїнка" і "Станиця Луганська".

Державна прикордонна служба заявляла, що пропуск громадян в КПВВ "Станиця Луганська" та "Маріїнка" буде здійснюватися з 11:00 до 14:00 щодня.

ГОЛОВНЕ