В Олександрівську лікарню доставили "хворого" на коронавірус: лікарі проводять навчання
У Києві активно готуються до можливого спалаху коронавірусу. Так, вже визначили список лікарень, які візьмуть людей з симптомами захворювання, та провели навчання з виявлення та протидії коронавирусу.
Про це повідомляє кореспондент Українських Новин з місця події.
Навчання пройшли на території Олександрівської клінічної лікарні. Перед навчаннями мер Києва Віталій Кличко зазначив, що важливо інформувати громадян про коронавирусе, щоб уникнути паніки.
У процесі навчань до інфекційного корпусу привезли на кареті швидкої допомоги людини нібито з підозрою на коронавірус. Його провели медики в жовтих захисних костюмах. Після цього відбувається всередині інфекційного корпусу транслювалося журналістам по телевізору. Карету швидкої допомоги продезінфікували.
Працівники лікарні зазначили, що подібні навчання проходять вже близько місяця, медзаклад досить добре обладнаний всім необхідним, а сам коронавірус не небезпечніший, ніж грип.
Також Кличко заявив, що в аеропортах будуть встановлені апарати для виявлення коронавіруса за 45 хвилин.
Як повідомляли Українські Новини, Україна продовжує підготовку до зустрічі з коронавірусом. На 19 українських вокзалах вже облаштували медпункти для ізоляції людей з симптомами хвороби.
Тим часом українці в Італії не просять їх евакуювати через коронавірус.