26 серпня 2019, понеділок, 17:54
По обваленному мосту з величезною "діркою" в Харкові продовжують їздити автомобілі
Після обвалу моста на окружній дорозі в Харкові між авторинком та селищем Пісочин водії продовжують по ньому їздити. Про це повідомляє "Громадське".
Як повідомляється, на місці обвалу мосту чергують екіпажі патрульної поліції і робітники, аварійну ділянку огородили і встановили об'їзд. Незважаючи на це, водії проїжджають в метрі від обвалу, а деякі автомобілісти навіть знімають відео свого проїзду по мосту і викладають в соціальні мережі.
Як повідомляють Українські Новини, державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") повідомило, що руйнування частини шляхопроводу в районі с. Пісочин (об'їзна Харкова) відбулося за перевантаженою фури.
В "Укравтодорі" знайшли винного в обвалення мосту в Харкові.
РЕКЛАМА