НАБУ закрило справу про незаконне збагачення мера Дніпра Філатова
Національне антикорупційне бюро закрило кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення мера Дніпра Бориса Філатова.
Про це Українським Новинам повідомило джерело в правоохоронних органах.
За його словами, справа розслідувалася з 20 червня 2018 року за частиною 3 статті 368-2 (незаконне збагачення) Кримінального кодексу.
Згідно з матеріалами справи, Філатов, будучи кінцевим бенефіціаром офшорних компаній, які володіють об'єктами нерухомості в Дніпрі, отримує щорічний дохід у розмірі 50 млн гривень від діяльності підконтрольних активів.
Справа була закрита перед самим новим 2019 роком, а саме 29 грудня, у зв'язку з відсутністю в його діях складу кримінального злочину.
Як повідомляли Українські Новини, МВС надало охорону меру Дніпра Філатову.
Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що мер Дніпра Філатов має намір провести монопольну закупівлю сміттєвозів з переплатою.