19 травня 2017, пʼятницю, 10:21
У Київському метрополітені хочуть встановити відеоспостереження у вагонах метро за 83 млн гривень
Комунальне підприємство "Київський метрополітен" має намір обладнати вагони метро камерами відеоспостереження за 83 млн гривень у 2017-2019 роках. Про це йдеться у програмі технічного розвитку КП на 2017 рік, текст якого мають Українські Новини.
Зокрема, в 2017 році буде витрачено 13 млн гривень на установку 25 камер.
Всього планується встановити 160 одиниць відеоспостереження.
Також у планах підприємства планується реконструкція розділової підстанції РП-10 на території електродепо "Дарниця" за 16,24 млн гривень.
РЕКЛАМА
Нагадаємо, КП "Київський метрополітен" програв суд на 1,9 млрд гривень.
Київський метрополітен збирався продати 2 вагона на 12 млн гривень за борги.