425

В Херсонській та Миколаївській області знищено 4 безпілотники окупантів, - ОК "Південь"

Знешкоджений українськими бійцями під Ізюмом російський безпілотник “ZALA 421-16Е2”. Липень 2022. Україна. Фото: Роман Донік
Знешкоджений українськими бійцями під Ізюмом російський безпілотник “ZALA 421-16Е2”. Липень 2022. Україна. Фото: Роман Донік

Силами ППО ЗСУ на Херсонщині та Миколаївщині знищено 4 ворожі безпілотники. Про це повідомляє повітряне командування "Південь".

"18 червня 2023 року силами та засобами протиповітряної оборони знищено: на Херсонщині - 2 ударних БпЛА "Ланцет" та 1 БпЛА "ZALA", на Миколаївщині -1 БпЛА оперативно-тактичного рівня", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляли Українські Новини, вчора росіяни атакували десять українських областей.

РЕКЛАМА

Під час спроб росіян ударити ракетами по Києву, українське ППО знищило 12 ракет та 2 розвідувальні безпілотники.

Ракетна атака на Київ відбулася, коли в столицю приїхав президент Південно-Африканської Республіки Сиріл Рамафоса. Він та інші делегати з ПАР хотіли домовлятися про мир.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.