1819

Над Україною багато ракет, на Полтавщині повідомляють про роботу ППО. Що відомо про обстріл

Ракета. Фото: 9tv.co
Ракета. Фото: 9tv.co

Станом на 13:50 в Україні триває масштабна повітряна тривога. Відомо про запуск ракет, а також роботу ППО в деяких областях. Про це розповіли очільники обладміністрацій.

Так, повідомляється, що вже відомо про запуск ракет Російською Федерацією по території України.

"Увага! Ворог здійснив пуски ракет", – повідомив очільник Одещини Максим Марченко повідомив про запуск ракет з Чорного моря.

Крім того, про ворожі ракети у повітряному просторі також повідомив голова Миколавської ОВА Кім.

РЕКЛАМА

"Є крилаті у повітрі. Залишайтеся в укриттях", – повідомив Кім.

Також про запуски ракет написав голова Запорізької ОДА Віктор Микита.

"Пуски ракет по всій Україні! Прошу всіх перебувати в безпечних місцях і триматися подалі від цивільної інфраструктури, залізничних вокзалів, торговельних центрів, автобусних станцій та інших місць масових скупчень людей", – написав він.

Голова Вінницької ОДА попередив про велику кількість ракет.

РЕКЛАМА

"У небі над Україною багато ракет! Залишайтесь в укриттях! Віримо у ЗСУ!" – написав він

Також голова Офісу президента Андрій Єрмак закликав не ігнорувати тривогу, а також повідомив про роботу ППО.

А також Генштаб ЗСУ нагадав про заборону викладати в мережу відео наслідків ракетних ударів.

На Харківщині та Полтавщині вже повідомляють про роботу ППО.

РЕКЛАМА

"На Полтавщині працює ППО. Будьте в укриттях!" – написав Лунін, голова Полтавської ОДА.

Як повідомляли Українські Новини, в Україні в понеділок, 5 грудня, оголошено масштабну повітряну тривогу. Громадян попереджають про загрозу ракетних ударів.

Раніше повідомлялося, що Російська Федерація підняла в повітря 14 стратегічних бомбардувальних літаків ТУ-95.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.