333

У Херсоні зі світлом понад 40% побутових споживачів, - ОВА

Херсон. Фото: t.me/khersonskaODA
Херсон. Фото: t.me/khersonskaODA

Станом на вечір вівторка у Херсоні відновлено електропостачання для 41% побутових споживачів. Про це повідомив голова Херсонської ОВ Ярослав Янушевич у Telegram 29 листопада.

Сьогодні електропостачання вже відновлено в центральній частині міста та мікрорайонах: ХБК, Шуменський, Таврійський та Острів", - написав він.

Чиновник зазначив, що до електропостачання також підключено міську лікарню ім. Лучанського, подано напругу на залізницю.

Як повідомляли Українські Новини, Євросоюз відправить Україні партію генераторів і трансформаторів для відновлення енергосистеми.

РЕКЛАМА

Раніше повідомлялося про те, що 23 листопада Росія здійснила черговий масований ракетний обстріл України. Метою окупантів, традиційно, стали об'єкти енергетичної інфраструктури.

Їх пошкодження внаслідок атаки призвело до того, що без доступу до електроенергії опинилася переважна більшість абонентів на всій території України.

Цілу добу країна жила в режимі масштабних відключень електроенергії, проте вже станом на другу половину 24 листопада ситуацію вдалося взяти під контроль - енергетична система України почала поступово відновлюватися.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.