Україна та Молдова вирішили відновити залізничне сполучення між країнами. Про це повідомляє Міністерство інфраструктури Молдови.
"Маршрут вантажних поїздів на залізничній ділянці Березино (Україна) - Бессарабка (Молдова) буде відкрито цієї осені, згідно з меморандумом про взаєморозуміння між Міністерством інфраструктури та регіонального розвитку Молдови та Міністерством інфраструктури України", - сказано у повідомленні відомства.
При цьому наголошується, що Молдова планує експортувати та імпортувати товари після відновлення залізничного сполучення через український порт Ізмаїл на Дунаї. А Україна зможе налагодити імпорт до Молдови та ЄС.
Також Мінінфраструктури додає, що Молдова збудує 1,2 км шляхів, а Україна - близько 23 км.
Як повідомляли Українські Новини, 22 червня акціонерне товариство "Укрзалізниця" повідомила про призначення нового регіонального поїзда Київ — Шостка.
11 червня "Укрзалізниця" відправила в перші рейси два нових поїзди з Києва та Запоріжжя в місто Перемишль у Польщі.
З 8 червня "Укрзалізниця" відновила повідомлення Києва з Черкасами вперше за два роки.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.