Жизнь 2017-05-24T21:05:08+03:00
Українські Новини
Киевлянам привезли "теплый" сборник поэзии "Стосонце" (фото, видео)

Киевлянам привезли "теплый" сборник поэзии "Стосонце" (фото, видео)

7 ноября в книжном магазине "Є" состоялась презентация сборника поэзии Медной "Стосонце"

"хто має крила

той не питає чи можна літати…"

Презентація почалася з пісні у виконанні литовського гурту Beissoul & Einius "Як ти й сказав" на переклад з литовської у виконанні Мідної. Вперше її заспівали для семитисячної публіки перед виступом the Hardkiss у Sreteo Plaza 9 жовтня. З того моменту пісня стала однією з найулюбленіших серед української публіки.

Збірка "Стосонце" з'явилася на початку осені у видавництві Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz. Збірку вже мали змогу почути у Львові, Чернівцях, Івано-Франківську, Харкові…а сьогодні дійшла черга і до Києва.

Оля Єрмак, вона ж Мідна, читала вірші, розповідала про моменти свого життя, які надихали на творчість. Це був вечір осені, поезії і тепла, про сто сонць, які надихали на кожен створений вірш. Адже, зі слів Олі, кожен вірш присвячений близькій людині, яка була сонцем і теплом для авторки: зокрема, батьку-художнику, своїй найближчій людині, що її відчуває та підтримує… "Кожному чоловіку, який вплинув на мене, велике жіноче дякую" [сонце – чоловічий символ]

Книга поділена на 8 розділів з назвами різними мовами: іспанською, латинською, гельською, окситанською, англійською та українською. І в кінці книги є обширне пояснення до кожної назви, що висловлює задуми авторки та об’єднує вірші настроєво. Таким чином Мідна описала свою любов до середньовічної музики у формі певного зрізу історії.

Мідна поділилась, що у розділі "Ой як же було ізпрежди віка" зібрані ті речі, які вона писала, відчуваючи особливо цей зв’язок із корінням.

Всі фото - Анна Савіцька

Ну, і на завершення слова: "Важливо мати можливість творити, відчувати…", подяка, привітання та підписи книжок.

Больше новостей о: Поэзия Презентация

Архив
Новости

ok