Ходять чутки, що одразу після Конференції з питань відновлення України (URC 2026) у Гданську (Польща), яка проходить 25–26 червня, віце-прем’єр-міністр з відновлення - міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба подасть у відставку. Про це повідомила депутатка Верховної Ради Ольга Василевська-Смаглюк (фракція "Слуга народу") у Telegram-каналі, передають Українські Новини.
"Ходять наполегливі чутки, що одразу після URC віце-премʼєр з відбудови Олексій Кулеба напише заяву про відставку", - повідомила вона.
Як повідомляли Українськi Новини, у червні прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) за матеріалами Національного антикорупційного бюро звернувся до Вищого антикорупційного суду з позовом про визнання необґрунтованими та стягнення в дохід держави активів на суму майже 5 млн гривень, набутих віцепрем’єр-міністром з відновлення – міністром розвитку громад та територій Олексієм Кулебою через свою сестру.
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на активи, якими розпоряджається віцепрем'єр-міністр з відновлення Олексій Кулеба, зокрема, суд арештував квартиру вартістю 4,4 мільйона гривень та машиномісце вартістю 520 тисяч гривень. Арешт наклали за клопотанням прокурорів САП.
42-річний Кулеба обіймає посаду віце-прем’єр-міністра з відновлення - міністра розвитку громад та територій з вересня 2024 року. До цього, з січня 2023 року, він працював заступником керівника Офісу Президента, а з травня 2022 по січень 2023 року був головою Київської обласної державної адміністрації.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.