Росія не обмінює військовополонених і звинувачує в цьому Україну, – Лубінець
Держава-агресор Росія не погоджується на репатріацію військовополонених і звинувачує в цьому Україну. Також РФ регулярно робить "вкиди" у соцмережі, щоб розколювати українське суспільство. Про це Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив у своєму Facebook.
Омбудсмен зазначив, що Росія намагається розколоти українське суспільство, для чого використовує найбільш вразливу категорію громадян родичів військовополонених і зниклих безвісти захисників й захисниць України. За словами Лубінця, з цією метою країна-агресор робить інформаційні пропагандистські кампанії.
"Зокрема, для рідних постійно "вкидують" меседжі, що їм нібито потрібно тиснути саме на українську сторону. Ворог робить це навмисно, аби розколоти наше суспільство. Не забувайте з ким ми боремося", - підкреслив омбудсмен.
Лубінець закликав близьких полонених оборонців бути обачними та аналізувати все з холодною головою, особливо, що стосується соцмереж.
Як повідомляли Українські Новини, 16 грудня на підконтрольну Україні територію з тимчасово окупованої Херсонщини та з Росії вдалося повернути ще трьох дітей.
7 грудня Лубінець заявив, що країна-агресорка Росія утримує в полоні майже 30 тисяч цивільних українців.
Нагадаємо, раніше представник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Петро Яценко заявив, що Росія з серпня 2023 року фактично повністю заморозила обмін полоненими.