З Коломойським не проводили жодних слідчих дій після вручення підозри
Національне антикорупційне бюро не проводило ніяких слідчих дій з бізнесменом Ігорем Коломойським після вручення підозри щодо розкрадання коштів Приватбанку.
Про це Українським Новинам повідомив адвокат Коломойського.
"Ні, не проводили (слідчі дії)", - сказав юрист.
Він додав, що повідомлення про підозру Коломойському вручили детективи НАБУ безпосередньо в СІЗО СБУ.
Під час цієї процесуальної дії участь адвоката не обовʼязкова.
Таким чином, за словами адвоката, Коломойського в СІЗО працівники НАБУ не допитували.
Захисник також розповів, що клопотання про обрання іншого запобіжного заходу Коломойському детективи НАБУ не вручали.
Адвокат зазначив, що це логічно, адже в цьому немає необхідності, оскільки Коломойський наразі знаходиться під арештом і ніяких ризиків, які б дозволяли обрати йому ще один запобіжний захід, немає.
У той же час, юрист не виключив такого сценарію у випадку звільнення Коломойського з-під варти після внесення застави.
Як повідомляли Українськi Новини, Коломойський в СІЗО читає книги, їсть без апетиту, але голодувати не збирається.
Строк арешту активів бізнесмена Ігоря Коломойського, який підозрюється в привласненні 9 млрд гривень "Приватбанку", сплив.
Детективи НАБУ за погодження керівника САП 7 вересня повідомили колишньому кінцевому бенефіціарному власнику ПАТ КБ "ПриватБанк" та п'ятьом членам організованої ним групи про підозру у заволодінні коштами банку на суму понад 9,2 млрд грн.