В окупованому Сімферополі зникло світло

Окупований Симферополь. Фото: Кримський вітер

У тимчасово окупованому Сімферополі (Крим) в багатьох районах, а також у передмісті ввечері 21 травня зникло електропостачання. Про це повідомив Telegram-канал «Кримський вітер».

За словами так званого радника окупаційної влади Криму Олега Крючкова, сталося технологічне відключення електроенергії. Водночас причина несправності не називається. Крючков зазначив, що електропостачання в місті буде відновлено у «найближчі 30-40 хвилин».

Згодом в "Крименерго" заявили, що енергетики повертають електроенергію в будинки Сімферополя.

"Енергетики заживили більшу частину споживачів – східну частину Сімферополя, с. Трудове, Біле, Живописне. Роботи будуть закінчені в найкоротші терміни", – повідомили там.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, 2 травня у Головному управлінні розвідки порекомендували окупантам залишити Крим.

1 травня представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов заявив, що неприємних інцидентів  для росіян в тимчасово окупованому Криму підготовлено ще багато

При цьому деокупація тимчасово захопленого Криму є безальтернативною не лише для України, а й для всього світу.

ГОЛОВНЕ