РФ може переступити "червону межу" стратегічного запасу ракет, - ОК "Південь"

Російська ракетна атака. Фото: МО РФ.

Через відчай Росія може почати застосовувати стратегічний запас ракет. Про це заявила речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

За її словами, наразі на бойовому чергуванні в Чорному морі залишаються два російських надводних ракетоносії. Загроза ракетного удару й надалі залишається високою.

"16 високоточних ракет можуть бути застосовані по Україні. Бачимо, що ворог доведений до відчаю і може переступити ту червону межу, за якою починається стратегічний запас ракет, який не варто чіпати", - сказала Гуменюк.

Нагадаємо, голова Київської міської військової адміністрації Сергій Попко повідомив, що окупанти вночі здійснили напад на Київ із застосованням баражуючих боєприпасів типу "Шахед", а також і ракет, ймовірно балістичного типу. Усі ворожі ракети та БПЛА були знищені. Водночас наголошувалося, що інформація уточнюється.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, у Києві внаслідок падіння уламків збитих ворожих повітряних цілей у Шевченківському, Печерському та Подільському районах частково пошкоджені припарковані поблизу автомобілі та дорожнє покриття.

Правоохоронці опублікували фото виявлених у столиці уламків.

Цієї ночі українські захисники цієї ночі знищили 18 ударних дронів "Шахед" і розвідувальний безпілотник, загалом ворог використав для атак до 24 "Шахеди".

ГОЛОВНЕ