Війська РФ продовжують наступ на п’яти напрямках на Донбасі, а на Харківщину намагалася зайти ДРГ ворога

Війська РФ продовжують наступ на п’яти напрямках на Донбасі (ілюстрація). Фото: Генштаб ЗСУ

Російська окупаційна армія нарощує чисельність особового складу на п’яти напрямках на сході України, де зараз розгортається новий наступ Росії.

Про це в середу, 22 лютого, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

"Основні зусилля Російська Федерація зосереджує на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках, збільшує чисельність особового складу", — йдеться у зведенні Генштабу.

Повідомляється, що сьогодні в Харківську область із території Бєлгородської області РФ спробувала зайти диверсійно-розвідувальна група російських військ.

РЕКЛАМА

Це сталося поблизу населеного пункту Бологівка. Українські військові відкрили по окупантах вогонь та змусили їх відступити на територію РФ.

На Харківщину намагалася зайти ДРГ ворога. Фото: скриншот

Упродовж сьогоднішнього дня російські війська завдали 9 ракетних та 10 авіаційних ударів. Чотири ракетні удари припали на Харків.

Окупанти також здійснили щонайменше 20 обстрілів із застосуванням реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) різних типів.

РЕКЛАМА

Як писали Українські Новини, представник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони Вадим Скібіцький заявив, що новий наступ Росії триває на Донбасі з початку лютого.

Водночас за словами начальника ГУР Міноборони Кирила Буданова, у другій половині весни 2023 року на Україну очікують вирішальні бої в цій війні.

Ми також писали, що за минулу добу Сили оборони відбили атаки окупантів у районах семи населених пунктів.

ГОЛОВНЕ