В Харківській області ЗСУ вийшли на кордон з Росією

Залишені позиції окупантів. Фото: Верховний Головнокомандувач

На окремих ділянках Збройні сили України в Харківській області вийшли на кордон з Росією.

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синегубов.

Так, 11 вересня окупанти залишили населені пункти Великий Бурлук та Дворічна Куп'янського району.

Після цього вони завдали ракетного удару, попередньо із ЗРК С-300, по Новобаварському району Харкова. Частково зруйновано 5-поверховий житловий будинок, 1 особа загинула, 2 поранені.

РЕКЛАМА

Проте це не були єдині удари по Харківській області. Близько 20.00 11 вересня армія РФ завдала ракетного удару по Холодногірському району, пошкодивши об'єкт критичної інфраструктури. Двоє працівників загинули, а рятувальники майже всю ніч боролися з масштабною пожежею. Також вчора від ракетних обстрілів Росії постраждав об‘єкт критичної інфраструктури в Чугуївському районі. 2 людей отримали поранення.

Як писали Українські Новини, у п'ятницю, 9 вересня, Генеральний штаб ЗСУ вперше офіційно оголосив про проведення контрнаступу у Харківській області.

Воно почалося 6 вересня зі стрімкого прориву оборони російської армії у районі Балаклії. Після цього підрозділи ЗСУ рушили у бік Куп'янська та Ізюма.

10 вересня, коли українські військові практично взяли в котел угруповання російських військ поблизу Ізюму, Міністерство оборони РФ заявило про операцію з перегрупування своїх сил.

РЕКЛАМА
ГОЛОВНЕ