Відновлено газопостачання у 2 тис. будинків, ще 25 тис. споживачів залишаються без газопостачання, – РГК
Станом на ранок 3 березня відновлено газопостачання більш ніж 2 тис. будинків, ще понад 25 тис. споживачів залишаються без газопостачання.
Про це йдеться в повідомленні Регіональної газової компанії, передають Українськi Новини.
"Найбільше домогосподарств без газопостачання – в Харківській області. Тільки за один день фахівцям АТ "Харківгаз" вдалося відновити подачу газу до 1600 будинків – відремонтовано пошкоджені мережі в Чугуївському та Харківському районах. Співробітники компанії також змогли перевести газопостачання Ізюмського району на іншу газорозподільну станцію замість зруйнованої. Але ця ГРС не витримала навантаження. Поки що без газопостачання залишається понад 12 000 споживачів району, у тому числі теплопостачальне підприємство", – йдеться в повідомленні.
Згідно з повідомленням, фахівцям АТ "Чернігівгаз" вдалося відновити газопровід – перехід через міст і повернути газ ще до 272 будинків.
Внаслідок військових дій на території Чернігівської області зафіксовано 13 пошкоджень газорозподільних мереж і 18 систем газопостачання в багатоповерхівках.
Наразі 6,8 тис. споживачів області тимчасово залишаються без газопостачання.
"У Запорізькій області ситуація залишається складною – через бойові дії російських окупантів без газопостачання залишається 1500 будинків. Значно краща ситуація в Сумській області, де було відновлено газопостачання для 145 будинків. Без газу в області зараз налічується 414 будинків. Усі ремонтні роботи газовики здійснюють, попри активні дії російських загарбників", – йдеться в повідомленні.
Як повідомляли Українськi Новини, Міністерство енергетики тимчасово заборонило експорт газу з України.
Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" заявила про консервацію низки виробничих об'єктів "Укргазвидобування" через бойові дії на території України.
У "Нафтогазі" також додали, що через російську військову агресію щоденні втрати газу становлять близько 1 млн кубічних метрів.