На Київщині захворюваність на коронавірус зросла, а смертність знизилася
Кількість хворих на коронавірус (COVID-19) в Київській області 20 травня збільшилася в порівнянні з попередньою добою на 348 осіб до 123 450, померлих - на 8 до 2 610.
Про це йдеться в повідомленні Київської обласної державної адміністрації, передають Українські Новини.
"За минулу добу захворювання на коронавірус виявили у 348 жителів Київської області ", - сказано в повідомленні.
Захворіли 332 дорослих і 16 дітей.
За добу госпіталізовано 29 осіб, решта перебувають на амбулаторному лікуванні в умовах самоізоляції.
20 травня одужали від коронавірусу 800 осіб.
Упродовж минулої доби надійшло повідомлення про 8 летальних випадків, пов'язаних з коронавірусом.
Як повідомляли Українськi Новини, 19 травня кількість хворих на коронавірус у Київській області збільшилася на 295 осіб до 123 102, померлих - на 14 до 2 602.
Тим часом 20 травня кількість виявлених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 в Україні збільшилася в порівнянні з попередньою добою на 4 984 до 2 175 382, кількість померлих від захворювання - на 202 особи до 49 101, при цьому за добу кількість нових випадків захворювання знизилося на 3,5%, а нових летальних випадків - на 0,5%.