У Бердянську підлітки підпалили друга заради ефектного відео, він потрапив в реанімацію

Вогонь. Фото: photoshop-master.ru

В Бердянську 12-річний підліток опинився в реанімації з множинними опіками після того, як разом з друзями спробував зняти ролик для соціальних мереж у той час, як під Запоріжжям до смерті побили чоловіка і  підпалили його тіло.

Як передають Українські Новини, про це повідомляє пресслужба Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

У неділю, 29 листопада, в поліцію надійшов дзвінок від працівників міської лікарні про підлітка, якого госпіталізували з множинними опіками тіла різного ступеня тяжкості.

Було встановлено, що підліток зазнав опіків після того, як його підпалили його ж друзі. Потерпілий також додав, що він пішов на це добровільно, адже разом з товаришами він хотів зробити ефектне відео.

РЕКЛАМА

Інцидент стався біля будинку одного з підлітків. Вони почекали, коли його батьки поїдуть, облили постраждалого спиртом і підпалили. Весь процес вони знімали на смартфон. Внаслідок чого дитина зазнала опіки 2-го ступеня близько 30% тіла.

Всі факти про подію правоохоронці передали співробітникам ювенальної поліції. Вони провели з потерпілим і його батьками профілактичну бесіду, а також передали інформацію про те, що трапилося в місцевий відділ служби у справах дітей.

Як повідомляли Українські Новини, київські поліцейські затримали чоловіка, який під час сварки зі своєю дружиною жорстоко побив 6-річного сина і  підпал квартиру разом з дитиною.

 

РЕКЛАМА
ГОЛОВНЕ