Суд зняв арешт з майна Омеляна
Солом'янський районний суд Києва зняв арешт з гаража у Львові, квартири в Києві і автомобіля BMW міністра інфраструктури Володимира Омеляна, проти якого закрили кримінальне провадження за звинуваченням у незаконному збагаченні.
Про це Українським Новинам повідомив адвокат Омеляна Олександр Лисак.
За його словами, суд задовольнив клопотання захисту про скасування раніше накладеного арешту на майно Омеляна в рамках справи про незаконне збагачення.
У зв'язку з цим, Омелян відтепер має право розпоряджатися майном на свій розсуд, ніяких обмежень немає.
Рішення суд прийняв у середу.
Як повідомляли Українські Новини, САП попросила суд закрити справу про незаконне збагачення Омеляна
Тим часом притягнення до кримінальної відповідальності за незаконне збагачення визнано неконституційним.
22 лютого САП передала в суд обвинувачення Омеляна. Він звинувачується за ч. 3 ст. 368-2 (незаконне збагачення) і ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу.
13 вересня НАБУ повідомило про підозру Омеляну у незаконному збагаченні та декларування недостовірної інформації