У столичних дитсадках планують встановити онлайн відеоспостереження для батьків
Київська міська державна адміністрація має намір дозволити жителям міста спостереження за дітьми в дитячих садах протягом дня за допомогою системи відеоспостереження.
Про це в інтерв'ю Українським Новинам повідомив директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.
За його словами, всі користувачі системи відеоспостереження діляться на 4 основні групи.
В першу цільову групу входять правоохоронні структури, такі як Національна поліція, правоохоронні органи і спеціальні служби: Служба безпеки України, Управління державної охорони та інше.
Друга група користувачів займається контролем роботи комунальних служб - комунальні підприємства "Київавтодор", "Київзеленбуд" і районні адміністрації.
Ці служби контролюватимуть прибирання сміття, ремонт доріг, прибирання території.
Третя група користувачів - комунальне підприємство "Київдорсервіс", яке за допомогою інтелектуальної транспортної системи (ITS) зможе визначати трафік на дорогах, габарити і номерні знаки автомобілів.
Також передбачено використання системи для так званих "зовнішніх" користувачів - страхових компаній і безпосередньо жителів міста.
Кияни можуть отримувати дані по прибудинковій території, крім того, буде запроваджено проект для дитячих садків, в яких батьки зможуть контролювати, що відбувається в групі дитини протягом дня.
Як повідомляли Українські Новини, КМДА заявила, що за рік роботи відеоспостереження знаходити викрадені автомобілі стало на 70% простіше.