Влітку українцям відключать аналогове телебачення

Українцям вимкнуть аналогове телебачення. Фото: softpedia.com

Кабінет Міністрів переніс відключення аналогового телебачення на липень 2018 року.

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті Кабінету Міністрів, передають Українські Новини.

"Уряд на черговому засіданні прийняв рішення про поетапне відключення аналогового телевізійного мовлення з 1 липня 2018 року", - йдеться в ньому.

Згідно з повідомленням, вказане рішення було прийнято з метою забезпечення інформаційної безпеки країни та з урахуванням рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, Нацрада хоче обмежити ведення політиками програм і передач на телебаченні.

ГОЛОВНЕ