29 березня 2018, четвер, 19:12
Влітку українцям відключать аналогове телебачення
Українцям вимкнуть аналогове телебачення. Фото: softpedia.com
Кабінет Міністрів переніс відключення аналогового телебачення на липень 2018 року.
Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті Кабінету Міністрів, передають Українські Новини.
"Уряд на черговому засіданні прийняв рішення про поетапне відключення аналогового телевізійного мовлення з 1 липня 2018 року", - йдеться в ньому.
Згідно з повідомленням, вказане рішення було прийнято з метою забезпечення інформаційної безпеки країни та з урахуванням рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.
РЕКЛАМА
Як повідомляли Українські Новини, Нацрада хоче обмежити ведення політиками програм і передач на телебаченні.