Пожежний потяг залучили до ліквідації витоку 30 тонн бензину на залізничній станції в Дніпрі

Великий розлив бензину стався на станції Діївка Придніпровської залізниці, що територіально примикає до міста Дніпро. Про це Українським Новинам повідомили в черговій службі ДержНС.

За інформацією рятувальників в вантажному поїзді №2048, що складався з 53 вагонів і 4 цистерн, через пошкодження зливної горловини стався витік 30 тонн бензину.

До ліквідації надзвичайної ситуації було залучено 26 співробітників рятувальної служби, 6 одиниць спеціальної техніки і пожежний потяг Придніпровської залізниці.

Через годину після виявлення витоку палива загроза загоряння була ліквідовано. Загалом, за повідомленням оперативної служби ДержНС, нафтопродуктами було забруднено 80 кв. м. території.

РЕКЛАМА

Через нештатну ситуацію, рух поїздів по станції Діївка було призупинено на 2 години. В даний момент - рух відновлено і загрози місцевому населенню і навколишньому середовищу немає.

ГОЛОВНЕ