Суд продовжив арешт обвинувачених у розстрілі 48 активістів Євромайдану 5 екс-беркутівців до 24 червня

Наступне засідання відбудеться 16 травня.

Святошинський районний суд Києва продовжив до 24 червня арешт колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут" Павла Аброськіна, Сергія Зінченка, Олександра Маринченка, Сергія Тамтури і Олега Янішевського, обвинувачених у розстрілі 48 активістів Євромайдану на вул. Інститутській у Києві.

Про це повідомив Українським Новинам адвокат підсудних Ігор Варфоломєєв.

"Сьогодні суд задовольнив клопотання прокуратури про продовження утримання під вартою всіх обвинувачених. Термін арешту продовжено до 24 червня", - сказав він.

Адвокат зазначив, що на засіданні у вівторок, 25 квітня, не вдалося провести допит одного з потерпілих, так як він не з'явився.

РЕКЛАМА

Наступне засідання відбудеться 16 травня.

Як повідомляли Українські Новини, ГПУ перевіряє причетність спецназу "Омега" до вбивств 48 евромайданівців.

Підозрюваний у вбивствах активістів Євромайдану колишній співробітник харківської роти спецпідрозділу "Беркут" Віталій Гончаренко і ще 3 його колеги втекли в Росію.

Джерело: Українські новини
ГОЛОВНЕ