Київський метрополітен має намір продати 2 вагони за 12 млн гривень за борги

Київрада має намір дозволити Київському метрополітену продати 2 вагони на 12 млн гривень для покриття заборгованості

Київська міська рада має намір дозволити комунальному підприємству "Київський метрополітен" продати 2 вагони на суму 12 млн гривень для покриття заборгованості. Про це йдеться у відповідному проекті рішення, опублікованому на сайті Київради, передають Українські Новини.

"Дозволити КП "Київський метрополітен" списати шляхом продажу на аукціоні за початковою вартістю, визначеною за результатами незалежної оцінки транспортних засобів, що належать до комунальної власності міста", - йдеться в проекті рішення.

Згідно з документом, планується продати 2 вагони 1979-1980 року випуску вартістю понад 12 млн гривень.

Наголошується, що метою продажу є поліпшення фінансового стану комунального підприємства шляхом відчуження майна, яке не задіяне у його господарській діяльності.

РЕКЛАМА

Гроші від продажу вагонів "Київський метрополітен" зобов'язаний перерахувати в бюджет міста.

Як повідомляли Українські Новини, Київський метрополітен прострочив строк оплати за спожиту електроенергію за березень і не виконав зобов'язання перед компанією на 12 квітня. Його борг склав 35,7 млн грн. Подальші розрахунки підприємства з енергокомпанією під загрозою - рахунки метрополітену заарештовані ВДВС.

Комунальне підприємство "Київський метрополітен" повністю відкриє станцію "Лівобережна" після ремонту 1 травня.

27 квітня чоловік на інвалідному візку влаштував протест біля станції "Лівобережна" через вузькі двері.

РЕКЛАМА

Ремонт станції метро "Лівобережна" обійдеться в 24,7 млн гривень.

ГОЛОВНЕ