30 січня 2017, понеділок, 12:07
КМДА оцінила вартість проїзду в метро в 6 гривень
Проїзд на наземному електротранспорті оцінюється в 5,2 гривні
Київська міська державна адміністрація оцінює собівартість проїзду в метрополітені 6 гривень за поїздку. Про це повідомив журналістам директор транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації Сергій Майзель, передають Українські Новини.
"Для "Київпастрансу" проїзд на наземному електротранспорті оцінюється в 5,2 гривні, для метрополітену собівартість проїзду становить понад 6 гривень", - сказав він.
Майзель зазначив, що наразі не планується перегляд тарифів на проїзд у комунальному транспорті.
Як повідомляли Українські Новини, будівництво станції метро "Львівська брама" обійдеться Києву в 884 млн гривень.
РЕКЛАМА
Читайте также:
Нагадаємо, з грудня почали вилучати жетони в касах київського метро.
Джерело: Українські новини