"Київенерго" затримає платіжки за тепло в листопаді через перерахунок
Компанія "Київенерго" попереджає про затримки у відправленні рахунків за використану теплову енергію за листопад через проведення перерахунку оплати за опалення в будинках, які не обладнані приладами обліку теплової енергії. Про це на брифінгу повідомив комерційний директор компанії Євген Бушма, передають Українські Новини.
"Через прийняття нового алгоритму платіжки за листопад надійдуть пізніше, ніж зазвичай. Їх поширення компанія почне з 15 грудня", - сказав Бушма.
Якщо в будинку не встановлений або не прийнятий на комерційний облік теплолічильник, то нарахування буде здійснено на підставі середньозваженого обсягу споживання, який визначається з урахуванням зафіксованих протягом розрахункового періоду обсягів споживання та опалюваної площі будинків з встановленими лічильниками.
Вартість опалення буде вирахувана за формулою: середнє споживання, помножене на опалювальну площу квартири і тариф з урахуванням кількості днів надання послуги.
Кабінет Міністрів зобов'язав підприємства теплокомуненерго (ТКЕ) нараховувати плату за централізоване опалення для споживачів у будинках, що не обладнані приладами обліку теплової енергії, виходячи з середніх показників споживання теплової енергії у будинках, уже обладнаних лічильниками тепла в цьому конкретному місті.
Як повідомляли Українські Новини, перерахунку платіжок за тепло дочекаються далеко не всі кияни. На цьому тлі в Києві більше сотні будинків залишилися без опалення.