31 жовтня 2016, понеділок, 10:10
На станції метро "Харківська" у Києві померла жінка
Вік загиблої та інші подробиці уточнюються
Жінка померла на станції "Харківська" Київського метрополітену. Про це повідомляє кореспондент Українських Новин з місця подій. Пригода сталася близько 8:30 понеділка. Літній жінці стало погано в метро. На місце викликали медиків, але до їх приїзду жінка померла.
Прибулі на місце події лікарі швидкої допомоги констатували смерть літньої жінки.
Ознак насильницької смерті не виявлено. Вік загиблої та інші подробиці уточнюються.
Як повідомляли Українські Новини, 4 жовтня жінка померла на станції "Театральна" Київського метрополітену від серцевого нападу.
РЕКЛАМА
Нагадаємо, у серпні на станції метро "Лісова" київського метрополітену п'яний чоловік вдарив в обличчя контролера станції.
Джерело: Українські новини