15 жовтня 2016, суботу, 12:47
У Дубні відкрили пам'ятник Степану Бандері
Пам'ятник Степану Бандері у Дубно. Фото: qha.com.ua
Районний центр Дубно (Рівненська область) 14 жовтня встановив пам'ятник лідерові Організації українських націоналістів в XX столітті Степану Бандері. Про це Українським Новинам повідомили в Дубенській міській раді.
У відкритті пам'ятника взяв участь мер міста Василь Антонюк.
Пам'ятник встановлено в центрі міста. З Дубенського міського бюджету на його встановлення було виділено 50 тис. гривень.
У відкритті пам'ятника взяли участь близько 200 осіб.
РЕКЛАМА
Як повідомляли "Українські Новини", у Києві активісти "Добровольчого руху ОУН" хочуть знести Батьківщину-матір.
До Польщі на кладовищі в селі Верхрата вандали зруйнували пам'ятник українцям, загиблим в роки Другої світової війни, в тому числі і воїнам УПА.
Джерело: Українські новини