Люди перекрили трасу в Дніпрі, протестуючи проти прийому львівського сміття
Близько 100 осіб у понеділок перекрили трасу в Дніпрі,протестуючи проти прийому сміття з полігонів твердих побутових відходів Львівської та Івано-Франківської областей. Про це передає кореспондент Українських Новин з місця події.
Активісти безперервно ходять по пішохідному переходу.
"З-за цих відходів територія комунального звалища полігону ТПВ "Еко Дніпро" збільшилася за останні кілька місяців майже в 2 рази. Жити поруч з ним стало нестерпно", - повідомила учасниця акції, еколог Тетяна Лампика.
За словами заступника мера Михайла Лисенка, відходи везуть в Дніпро за договором, і за чуже сміття міський бюджет отримує кошти. Щодня на звалище привозять близько 400-500 тонн сміття. З липня 2016 року полігон прийняв 9 тис. тонн побутових відходів.
Як повідомляли Українські Новини, фракція "Опозиційний блок" в Дніпровскій міській раді ініціює винесення міськрадою заборони виконавчому комітету приймати сміття з полігонів твердих побутових відходів Львівської та Івано-Франківської областей. Як повідомляли Українські новини, львівське сміття виявили в місті Дніпро. Місцеві депутати вручили меру Дніпра сміттєвий пакет і 10 грн.